Vi er fortsatt tilgjengelig!

Den viktigste oppgaven vi alle har er å begrense spredningen av koronaviruset. Fylkeslaget følger Folkehelseinstituttets råd for arrangementer, og vi har valgt å droppe storslåtte, innendørs arrangementer i 2020. 

Både våre medlemmer og våre frivillige savner å treffes på fylkeslagets  arrangementer, hvor vi kan dele erfaringer og finne støtte. Men husk at våre frivillige fortsatt er tilgjengelige på både e-post og telefon  (akershus@autismeforeningen.no og tlf. 414 21 202).

Vi har også facebookgrupper for foreldre i hver del av fylket:

NB: Utenforstående kan ikke lese innlegg i facebookgruppene våre, og alle som deltar har taushetsplikt. Likevel er det alltid lurt å være forsiktig med å dele sensitive opplysninger på facebook. 

For lokallag

Personvern

Dine data er trygge hos oss. Vi samler kun brukeropplysninger som er nødvendige for å gi deg en god tjeneste. Les mer