Medlemskveld med fokus på avlastingstilbudet

Invitasjon til medlemskveld

Vi vil invitere alle medlemmer i Hordaland til medlemskveld med fokus på avlastningstilbudet i de ulike kommunene i Hordaland. Vi har invitert alle kommunene til å komme og fortelle om tilbudet i sin kommune til barn, unge og hjemmeboende unge voksne over 18 år, både med og uten utviklingshemming. Noen kommuner har sagt nei, andre kanskje og noen ja til invitasjonen.  

De kommunene vi vet vil komme er:

Bergen kommune: de vil stille fra 3 ulike etater

Kvinnherad

Etne stiller ikke, men vi har fått skriftlig informasjon

Bømlo er usikker. Vi oppfordrer alle våre medlemmer til å forsøke å påvirke de rette instansene i din kommune til å stille på medlemskvelden. Enten fysisk eller digitalt. Vi er også fornøyd hvis vi kan få noe skriftlig. Be de kontakte hordaland@autismeforeningen.no

Tid: 9 november klokken 17.00 – 21.00

Sted: Lærings- og mestringssenteret, Ulriksdal 2 5009 Bergen

Møtet vil også være digitalt

Påmelding: hordaland@autismeforeningen.no

Det vil bli servert pizza og forfriskninger. Vennligst gi beskjed ved påmelding om det er noen allergier, vegetar eller andre tilretteleggingsbehov.

For lokallag

Personvern

Dine data er trygge hos oss. Vi samler kun brukeropplysninger som er nødvendige for å gi deg en god tjeneste. Les mer