Litt informasjon om Verdensdagen for autisme!

Vi tenker å synes litt på denne dagen både i Hønefoss og Drammen fra kl. 12.00-15.00. I Hønefoss har vi fått med oss kinosjefen nok en gang, og hun har tilbudt oss å låne Sal 2 kun for våre medlemmer.

Dette setter vi veldig stor pris på, og da har vi bestilt filmen Pus med støvler 2. Denne filmen vil bli vist fra kl 16.00

Det vil være bindende påmelding, og det er max plass til 58 stykker. Så her gjelder førstemann til mølla prinsippet. Påmeldingsfristen er 25 mars, og innbetalingsfristen av egenandel er 26 mars! Vi må si ifra til kinosjefen hvor mange vi blir innen 27 mars. Derfor disse fristene.

Påmeldingsskjema finner dere HER

Egenandel vippses til 705368/kinobesøk

Håper vi ses!

Mvh Gro Iren!

Personvern

Dine data er trygge hos oss. Vi samler kun brukeropplysninger som er nødvendige for å gi deg en god tjeneste. Les mer