Invitasjon til Aspergertreff 2. desember 2021

Autismeforeningen i Norge, Telemark lokallag inviterer til Aspergertreff!

Dette treffet er for deg som er voksen og har diagnosen Aspergers syndrom, eller høyfungerende Autisme, og som ikke har behov for ledsager. 

Voksen betyr at du er over 18, eller fyller 18 senere i år. 

Torsdag 2. Desember kl. 19.00 – 21.00 

Sted: Peppes pizza på Herkules kjøpesenter i Skien, Ulefossveien 32, 3730 Skien. Vi har booket eget rom innerst i lokalet, slik at vi får sitte i ro og fred. Monica eller Helene vil stå ved inngangen til restauranten som er vendt mot Elkjøp og Jysk. Bruker dere den inngangen, slipper dere å gå igjennom hele senteret.

Her kan dere se menyen: https://www.peppes.no/desktop/s/frontpage/?8&utm_source=google+my+business&utm_medium=organic&utm_content=skien

 

Nå er det lenge siden vi har truffet hverandre, så denne kvelden blir fokuset på å snakke sammen og spise god mat (det burde være noe for enhver smak på menyen). Dere må gjerne tenke ut noe på forhånd som dere eventuelt vil snakke om, eller så tar vi det underveis på treffet. 

 

Påmelding med navn og alder skjer til telemark@autismeforeningen.no innen 26. Nov

 

Treffet er gratis for våre medlemmer!

 

Vi gleder oss til å treffe dere 😊 

 

Hilsen Monica og Helene

 

Logg inn

Personvern

Dine data er trygge hos oss. Vi samler kun brukeropplysninger som er nødvendige for å gi deg en god tjeneste. Les mer