Informasjon vedrørende vaksinasjon mot Covid-19

 
For mange av våre medlemmer kan vaksinasjonsprosessen være en stor ekstrabelastning i en allerede krevende hverdag. Styret i AiN Hordaland har fått informasjon fra Bergen kommunen om at vaksinasjonsprogrammet har et ambulant team som kan komme hjem å foreta vaksineringen. Dette tilbudet gjelder de som ikke vil kunne gjennomføre vaksinering på vanlig måte. Behovet meldes til fastlegen som igjen melder videre til vaksinasjonsprogrammet. Eventuelt tar man direkte kontakt med vaksinasjonsprogrammet og forklarer problemstillingen. Vi synes det er fint at det finnes et alternativ som kan gjøre vaksinering lettere å gjennomføre, og vi ønsker å dele denne informasjonen med dere. 
Vi undersøker om de andre kommunene i Fylkeslaget har samme tilbud og kommer tilbake med en oppdatering så fort vi har fått svar.

For lokallag

Personvern

Dine data er trygge hos oss. Vi samler kun brukeropplysninger som er nødvendige for å gi deg en god tjeneste. Les mer