Bondegårdsbesøk 6.6.22

Familiedag på bondegård Autismeforeningen, Østfold lokallag ønsker velkommen til familiedag på Vestre Knolden besøksgård i Rakkestad, mandag 6. juni (2. pinsedag) fra kl. 11:00-14:00 Her blir det en dag med mange muligheter. Runderidning på hest, lamavandring, kose med og hilse på kaniner, hunder, katter, påfugl, boergeiter, sauer, ullgriser og mange flere. Gårdsbutikken holder også åpent. Se linken til Vestre Knolden for mer informasjon om gården. https://www.vestreknolden.no/ Vi griller og serverer pølser, og det blir også servert is, brus og kake til alle, og kaffe til de voksne. Vi møter direkte på gården, og det er gode parkeringsmuligheter langs Ertevannveien. Adresse: Ertevannveien 1001, 1894 Rakkestad Påmeldingsfrist 1. juni med bindende påmelding. Gå først inn på linken og fyll ut skjemaet «Påmeldingsskjema». Påmeldingen godkjennes ved innbetaling av egenandel, kr 50,- pr barn og kr 100,- pr voksne til foreningens kontonr.: 1506.27.96046. Merk innbetalingen med navn. Familier som ikke er medlemmer av Autismeforeningen er også velkomne til arrangementet. Påmelding som beskrevet over og innbetaling av egenandel, kr 160,- pr barn og kr 260,- pr voksen. Arrangementet gjennomføres uten værforbehold. Vi ønsker dere alle sammen hjertelig velkommen, og gleder oss til en fantastisk dag. Hilsen alle oss i Styret

For lokallag

Personvern

Dine data er trygge hos oss. Vi samler kun brukeropplysninger som er nødvendige for å gi deg en god tjeneste. Les mer