Vi har gleden av å invitere medlemmer med ASD fra 13 år og oppover til bueskyting på Ulsmåg skole 6 ganger denne høsten.
Følgende lørdager fra klokken 14:00 – 16:00: ‣ 6. september ‣ 18. oktober ‣ 1. november ‣ 15. november ‣ 29. november ‣ 13. desember (kan hende utgår grunnet arrangement på skolen)
Sted: ‣ Gymsalen på Ulsmåg skole Totlandsvegen 53 5224 Nesttun
Fana bueskytterlag stiller med instruktør. De har erfarne bueskyttere og er vant til å jobbe med personer med særskilte behov.
Ferdigheter man må ha for å kunne delta på denne aktiviteten:
1. God konsentrasjon, man må kunne vente på tur
2. Øye og håndkoordinering
3. Man må kunne følge instruksjoner og beskjeder som blir gitt
4. Det er strenge krav til sikkerhet så ALLE under 18 år må ha med seg en ledsager over 18 år.
Dette er et tilbud for medlemmer med ASD, alle som deltar må være medlem i Autismeforeningen i Norge. De som melder seg på bueskytingen og som IKKE er medlemmer av Autismeforeningen i Norge (AiN) vil miste plassen, og innbetalt beløp vil ikke bli refundert. Autismeforeningen Hordaland tar ikke ansvar for eventuelle skader eller ulykker, all deltagelse skjer på eget ansvar.
Vi ber dere gi beskjed til Mette på SMS 47074836 dersom dere vet at dere ikke kommer til å benytte tilbudet en dag Hvis aktiviteten er fullbooket oppfordrer vi til å hake av for venteliste på Let’Reg, vi kan da tilby ledige plasser, de koster 50,- pr person. De som får tilbud må vippse beløpet 94713.
Kontaktperson er Mette Fratini Flesland, hun treffes på e-post: mette.fratini.flesland@autismeforeningen.no eller SMS 47074836
‣ Egenandel er 600 kroner
Påmelding via denne linken: Bueskyting for medlemmer fra 13 år