Grasrotandelen!

Vi har vært med i Grasrotandelen i noen år nå, og den har gitt oss muligheten til å holde egenandeler litt lavere for våre medlemmer når vi har arrangert ting for dem. Blant annet har vi hatt fri entré for de med diagnose under 18 år på julebuffét’ene for de kronene. Dette innebærer også at de som har familie og venner rundt omkring i landet kan støtte oss, Rogaland fylkeslag direkte. Her er noen lapper man kan skrive ut og dele rundt til de som tipper, og til de som ikke er tilknyttet en Grasrotmottaker. Denne ordningen koster ikke noe ekstra for de som spiller, det er penger som trekkes fra innsatsen til Norsk Tipping

 

Last ned ark for registrering og utdeling HER

Personvern

Dine data er trygge hos oss. Vi samler kun brukeropplysninger som er nødvendige for å gi deg en god tjeneste. Les mer