Familieleir Solgry 20-22 mai 2022

Vi gleder oss til å arrangere for første gang familieleir for våre medlemmer i Rogaland!

Solgry er et leirsted i naturskjønne omgivelser ved Rød i Sveio. De har lange tradisjoner for å arrangere leir av ulike slag. De har rom 23 rom med plass til 99 overnattingsgjester.

Vi i foreningen vil ikke arrangere noen fellesaktiviteter, men leirstedet byr på mange ulike aktiviteter slik som kanopadling, sandvolleyball, fotball inne og ute, lekeplass, luftgeværskyting, gapahuk/grillhytter, aktivitetsrom inne m.m. Det er også mulig med gokartkjøring fra 10 år, dette koster 100,- pr. person.

Dersom noen ønsker å arrangere f.eks. en quiz, spillekveld o.l. er det mulighet for det, men det blir opp til den enkelte. De har en peisestue i kjelleren med sofagrupper og en stor møtesal i 1. etg for større samlinger, disse kan brukes hvis en ønsker å arrangere en aktivitet.

Innsjekking er fredag etter kl 16:00
Utsjekking er søndag etter lunsj kl 13:00

Fellesmåltider:
Prisen inkluderer måltidene:
Fredag: kveldsmat
Lørdag: frokost, lunch, kaffemat og middag
Søndag: frokost og Lunch

Det er mulighet for å grille og vi vil ha litt grillmat tilgjengelig. Har dere noen spesielle behov anbefales at dere tar med egen mat.

Det er mulig å handle i kiosken, men det kan være lurt å handle inn ting på forhånd som ditt barn liker.

Pris per person for hele helgen:
Voksen: 700,-
Barn: 4-17 NOK 500,-
Barn: 0-3 NOK 0,-

Makspris kjærnefamilien (foresatte og barn – maks 5 personer) 2600kr

Det er ikke noen påmeldingsfrist, men her gjelder førstemann til mølla! Det vil si, du er først påmeldt når du får en bekreftelse fra Autismeforeningen i Rogaland, og plassen er først sikret når egenandelen har blitt betalt. Egenandelen må betales så raskt som mulig, og senest en uke etter du har fått tildelt plass.
Vi vil sende ut svar etter hvert med informasjon om egenandel og kontonummer.
Er det noe spørsmål rundt dette, ta rask kontakt slik at du ikke mister plassen din.

Adressen er Moldbrekkevegen 83, 5550 Sveio.
https://goo.gl/maps/arTcCpu8prcwwcV1A

Påmelding via link –> https://forms.gle/KUd88i8wyrAHHx5e9

Vel møtt til en hyggelig sammenkomst!