Om oss

Hei og velkommen til siden våres.

Vi har ca 250 medlemmer pr i dag og har mange aktive medlemmer som deltar på arrangementene våres. Vi har medlemsmøter/kaffetreff i både Hønefoss og Drammen/Lier. Vi har bowling i både Drammen og Hønefoss, samt klatring i Asker og sansehus i Sandvika. Vi har også startet opp Lan minecraft treff som er veldig populære. Vi kan også skilte med et samarbeide med Drammen kommune om å holde Asperger treff, det er vi veldig stolte av.

Ta gjerne kontakt med oss og slå av en prat

Styret:

Fylkesleder
Terje Kristiansen
Tlf 959 24 435
Mail terje.kristiansen@autismeforeningen.no

Nestleder
Gunn Marit Svendsen
Tlf 922 82 095
Mail gunn.marit.svendsen@autismeforeningen.no

Økonomiansvarlig:
Cathy Forbes
Tlf 915 82 865
Mail catherine.anne.forbes@gmail.com

Sekretær:
Josef Thu
Tlf 481 51 445
Mail josef.thu@drmk.no

Styremedlemmer:
Bente Berg Hansen
Tlf 986 99 723
Mail be.berg.hansen@gmail.com

Jan Erik Buskop
Tlf 408 96 747
Mail janerik.buskop@gmail.com

Frank Erik Hostvedt Knudsen
Tlf 926 12 732
Mail frankerikknudsen@hotmail.com

Liza Natalie Hellum
Tlf 942 10 389
Mail liza.natalie.hellum@autismeforeningen.no
Varamedlemmer:
Gro Iren Johnsen Stenberg
Tlf 924 38 171
Mail groirens@gmail.no

Cecilie Wilhelmsen
Tlf 901 72 127
Mail Cecilie.wilhelmsen@autismeforeningen.no

Valg komiteen:

Leder

Trine Martinsen
Tlf 901 37 111
Mail trinetrinemartinsen@gmail.no

Medlem

Eva Nordfjord
Tlf 938 99 685
Mail villpostster@gmail.com

Aina Warhuus
Tlf 976 90 880
Mail aina.warhuus@hotmail.com

Vara medlem

Axel F. Nordfjord
Tlf 984 94 085
Mail axelfinnur@gmail.com

 

Top