Om oss

Hei og velkommen til siden våres.

Vi har ca 337 medlemmer pr i dag, og har mange aktive medlemmer som deltar på arrangementene våres. Vi har medlemsmøter/ kaffetreff både i Hønefoss og Drammen. Vi har Bowling i Drammen, og  vi er på sansehuset i Sandvika. Vi håper på å komme igang med Bowling i Hønefoss til høsten. Vi starter da også opp med Aspergertreff for voksne på Ringerike sykehuset. Vi holder da treffet på Lærings- og mestringssenteret. 

Ta gjerne kontakt med oss og slå av en prat

Styret:

Fylkesleder:

  • Frank-Erik Hostvedt Knudsen

Tlf: 926 12 732

Mail:  frankerikknudsen@hotmail.com

Nestleder:

  • Gro Iren Johnsen Stenberg

Tlf : 924 38 171

Mail:  gro.i.j.stenberg@autismeforeningen.no

Økonomiansvarlig:

  • Cathy Forbes

Tlf:  915 82 865

Mail: cathy.forbes@autismeforeningen.no

Sekretær:

  • Josef Thu

Tlf: 481 51 445

Mail: josef.thu@drmk.no

Likerpersonskoordinator

  • Eva Norfjord

Tlf: 93899685

Mail: eva.norfjord@autismeforeningen.no

Styremedlemmer

  • Terje Kristiansen

Tlf: 95924435 

Mail: terje.kristiansen@autismeforeningen.no

  • Jan Erik Buskop

Tlf: 40896747

Mail: janerik.buskop@gmail.com

  • Bente Berg-Hansen 

Tlf: 98699723

Mail: be.ber.hansen@gamil.com

  • Gunn Marit Svendsen

Tlf: 92282095

Mail: gunn.marit.svendsen@autismeforeningen.no

 

Varamedlem: 

  • Christopher Rogulj

Tlf: 407 88 234

Mail: rogulj7@gmail.com

 

Valg komiteen:

Leder: 

  • Axel Nordfjord

Tlf:

Mail: axelfinnur@gmail.com

Medlem:

  • Fabiana Zeiner Knudsen

Tlf:  91692074

Mail: fabianaknudsen@msn.com

  • Trine Lise Christensen

Mail: trine-lise@hotmail.com

 

Top