
Autismeforeningen i Norge, Nord-Trøndelag lokallag ønsker velkommen til tilrettelagt kino på Steinkjer. Ingen reklame før filmen, lavere lyd enn vanlig, litt mer belysning og servering inne i salen. Vi spanderer en popcorn og brus pr pers, evt. annet ønsket snacks kan kjøpes selv i kiosken.
Påmelding senest tirsdag 25. November kl: 18.00. Vi har begrenset antall plasser så anbefaler å ikke utsette påmelding til siste liten. Dette er først og fremst et tilbud til våre betalende medlemmer med familie/trygghetsperson. Om det er mange ledige plasser tirsdag 25, blir påmeldingen åpnet for våre målgrupper som ikke er betalende medlemmer, mot en egenandel.
Link til påmelding: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqCFvDbUR0n5_G6ub0prJhnHkQ6ZjzY9zSVCPKMtrtvCepEQ/viewform?usp=publish-editor